Jdi na obsah Jdi na menu
 


Internet Explorer 9

5. 8. 2011

Krásnější web už dnes

Náhled programu Internet Explorer 9
 

 

Vyzkoušejte novou verzi Internet Exploreru. Díky hardwarové akceleraci přináší nebývalé zrychlení procházení internetu a zobrazování stránek. Má zjednodušené rozhraní pro snadnější orientaci a méně dialogových oken. Přímo na hlavní panel umožňuje připnout oblíbené weby pro ještě rychlejší přístup. Nově také nabízí správce stahování a oznamovací pruh v dolní části okna.

9 důvodů pro získání aplikace Internet Explorer 9

  • Celková rychlost - hardwarově akcelerovaný text, video a grafika přináší nárůst výkonu. Díky tomu weby získávají stejný výkon jako programy nainstalované ve vašem počítači.
  • Zjednodušený vzhled ? poskytuje všechny základní potřebné ovládací prvky a klade důraz na vaše weby.
  • Přístup k oblíbeným webům jedním kliknutím - pomocí připnutých webů se ke svým oblíbeným webům dostanete přímo z hlavního panelu systému Windows bez nutnosti nejdříve spustit prohlížeč.
  • Spojení vyhledávacího pole a panelu Adresa - navigace nebo vyhledávání na webu z jednoho místa
  • Přepracovaná stránka Nová záložka - nyní máte možnost rychlého přístupu k nejnavštěvovanějším webům a můžete také znovu otevřít zavřené záložky, poslední relaci prohlížeče nebo zahájit procházení se službou InPrivate.
  • Integrace se systémem Windows 7 - díky funkcím, jako jsou přichycení, připnuté weby, seznamy odkazů nebo ovládací prvky miniatury náhledu, poskytují Internet Explorer 9 a Windows 7 nejlepší webové prostředí v systému Windows.
  • Vylepšená správa doplňků - Poradce pro výkon doplňků vám poskytne informace o tom, zda doplněk zpomaluje výkon prohlížeče, a umožní vám doplněk zakázat nebo odebrat. To napomáhá tomu, aby prohlížeč časem neztratil svou rychlost.
  • Pomoc s ochranou soukromí - ochrana před sledováním umožňuje omezit komunikaci prohlížeče s určitými weby, což napomáhá zachovat důvěrnost vašich informací.
  • Udržení pořádku ve stažených souborech - Správce stahování průběžně udržuje seznam souborů stahovaných z Internetu, upozorní vás v případě, že by soubor mohl být škodlivý, a umožní vám pozastavit a znovu spustit stahování.

Internet Explorer 9 nelze instalovat na Windows XP.

licence: free

ke stažení: www.microsoft.com

číslo verze: 9.0.

aktualizováno: 5.srpna.2011

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář